Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



LC/PC-SC/PC

Sorteer op:
€7,82 (incl. 21 % btw)
€6,46 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 18

EL8601

EWENT EL8601 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 1,0 meter

€8,66 (incl. 21 % btw)
€7,16 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 13

EL8602

EWENT EL8602 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 2,0 meter

€9,52 (incl. 21 % btw)
€7,87 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 56

EL8603

EWENT EL8603 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 3,0 meter

€11,23 (incl. 21 % btw)
€9,28 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 12

EL8605

EWENT EL8605 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 5,0 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»
Resultaten 1 - 4 van 4

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh