Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



SC/PC - SC/PC

Sorteer op:
€11,16 (incl. 21 % btw)
€9,22 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 19

RL3001

ACT RL3001 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 SC-SC OM1, 1,0 meter

€0,00 (incl. 21 % btw)
€0,00 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 50

RL3002

ACT RL3002 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 SC-SC OM1, 2,0 meter

€12,41 (incl. 21 % btw)
€10,25 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 25

RL3003

ACT RL3003 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 SC-SC OM1, 3,0 meter

€13,99 (incl. 21 % btw)
€11,56 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL3005

ACT RL3005 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 SC-SC OM1, 5,0 meter

€17,93 (incl. 21 % btw)
€14,82 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 9

RL3010

ACT RL3010 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 SC-SC OM1, 10,0 meter

€21,89 (incl. 21 % btw)
€18,09 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL3015

ACT RL3015 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 SC-SC OM1, 15,0 meter

€25,83 (incl. 21 % btw)
€21,35 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL3020

ACT RL3020 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 SC-SC OM1, 20,0 meter

€49,49 (incl. 21 % btw)
€40,90 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL3050

ACT RL3050 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 SC-SC OM1, 50,0 meter

€11,57 (incl. 21 % btw)
€9,56 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 2

RL3051

ACT RL3051 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 SC-SC OM1, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 9 van 9

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh