Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



ST/PC - SC/PC

Sorteer op:
€11,17 (incl. 21 % btw)
€9,23 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 12

RL2001

ACT RL2001 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 ST/PC-SC/PC OM1, 1,0 meter

€11,98 (incl. 21 % btw)
€9,90 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL2002

ACT RL2002 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 ST/PC-SC/PC OM1, 2,0 meter

€12,42 (incl. 21 % btw)
€10,26 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 12

RL2003

ACT RL2003 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 ST/PC-SC/PC OM1, 3,0 meter

€13,98 (incl. 21 % btw)
€11,55 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL2005

ACT RL2005 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 ST/PC-SC/PC OM1, 5,0 meter

€17,93 (incl. 21 % btw)
€14,82 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 16

RL2010

ACT RL2010 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 ST/PC-SC/PC OM1, 10,0 meter

€21,89 (incl. 21 % btw)
€18,09 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL2015

ACT RL2015 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 ST/PC-SC/PC OM1, 15,0 meter

€25,83 (incl. 21 % btw)
€21,35 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL2020

ACT RL2020 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 ST/PC-SC/PC OM1, 20,0 meter

€33,73 (incl. 21 % btw)
€27,88 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL2030

ACT RL2030 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 ST/PC-SC/PC OM1, 30,0 meter

€49,49 (incl. 21 % btw)
€40,90 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL2050

ACT RL2050 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 ST/PC-SC/PC OM1, 50,0 meter

€11,58 (incl. 21 % btw)
€9,57 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL2051

ACT RL2051 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 62,5/125 ST/PC-SC/PC OM1, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 10 van 10

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh