Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



LC/PC - LC/PC

Sorteer op:
€11,87 (incl. 21 % btw)
€9,81 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 25

RL9501

ACT RL9501 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM2, 1,0 meter

€12,31 (incl. 21 % btw)
€10,18 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 52

RL9502

ACT RL9502 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM2, 2,0 meter

€13,11 (incl. 21 % btw)
€10,83 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 53

RL9503

ACT RL9503 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM2, 3,0 meter

€14,73 (incl. 21 % btw)
€12,17 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 54

RL9505

ACT RL9505 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM2, 5,0 meter

€18,79 (incl. 21 % btw)
€15,53 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 142

RL9510

ACT RL9510 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM2, 10,0 meter

€22,83 (incl. 21 % btw)
€18,87 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 43

RL9515

ACT Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM2, 15,0 meter

€26,88 (incl. 21 % btw)
€22,21 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 14

RL9520

ACT RL9520 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM2, 20,0 meter

€30,90 (incl. 21 % btw)
€25,54 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL9525

ACT Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM2, 25,0 meter

€34,95 (incl. 21 % btw)
€28,89 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 7

RL9530

ACT RL9530 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM2, 30,0 meter

€51,14 (incl. 21 % btw)
€42,26 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 3

RL9550

ACT RL9550 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM2, 50,0 meter

€11,90 (incl. 21 % btw)
€9,84 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 59

RL9551

ACT RL9551 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM2, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 11 van 11

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh