Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



SC/PC - LC/PC

Sorteer op:
€11,65 (incl. 21 % btw)
€9,63 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 44

RL8501

ACT RL8501 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM2, 1,0 meter

€12,12 (incl. 21 % btw)
€10,02 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 24

RL8502

ACT RL8502 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM2, 2,0 meter

€12,93 (incl. 21 % btw)
€10,69 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL8503

ACT RL8503 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM2, 3,0 meter

€14,58 (incl. 21 % btw)
€12,05 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 12

RL8505

ACT RL8505 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM2, 5,0 meter

€18,72 (incl. 21 % btw)
€15,47 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 20

RL8510

ACT RL8510 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM2, 10,0 meter

€22,85 (incl. 21 % btw)
€18,89 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL8515

ACT RL8515 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM2, 3,0 meter

€26,96 (incl. 21 % btw)
€22,28 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL8520

ACT RL8520 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM2, 20,0 meter

€35,23 (incl. 21 % btw)
€29,12 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL8530

ACT RL8530 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM2, 30,0 meter

€51,72 (incl. 21 % btw)
€42,75 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL8550

ACT RL8550 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM2, 50,0 meter

€11,74 (incl. 21 % btw)
€9,70 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 11

RL8551

ACT RL8551 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM2, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 10 van 10

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh