Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



ST/PC - ST/PC

Sorteer op:
€10,64 (incl. 21 % btw)
€8,79 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 12

RL1500

ACT RL1500 Glas/Fiber duplex LSZH multi mode netwerk patchkabel 50/125 ST/UPC-ST/UPC OM2, 0,5 meter

€11,22 (incl. 21 % btw)
€9,27 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 58

RL1501

ACT RL1501 Glas/Fiber duplex LSZH multi mode netwerk patchkabel 50/125 ST/UPC-ST/UPC OM2, 1,0 meter

€12,06 (incl. 21 % btw)
€9,97 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 23

RL1502

ACT RL1502 Glas/Fiber duplex LSZH multi mode netwerk patchkabel 50/125 ST/UPC-ST/UPC OM2, 2,0 meter

€12,52 (incl. 21 % btw)
€10,35 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 29

RL1503

ACT RL1503 Glas/Fiber duplex LSZH multi mode netwerk patchkabel 50/125 ST/UPC-ST/UPC OM2, 3,0 meter

€14,17 (incl. 21 % btw)
€11,71 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL1505

ACT RL1505 Glas/Fiber duplex LSZH multi mode netwerk patchkabel 50/125 ST/UPC-ST/UPC OM2, 5,0 meter

€18,29 (incl. 21 % btw)
€15,11 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL1510

ACT RL1510 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 ST/PC-ST/PC OM2, 10,0 meter

€22,43 (incl. 21 % btw)
€18,54 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 3

RL1515

ACT RL1515 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 ST/PC-ST/PC OM2, 15,0 meter

€26,55 (incl. 21 % btw)
€21,94 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL1520

ACT RL1520 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 ST/PC-ST/PC OM2, 20,0 meter

€34,79 (incl. 21 % btw)
€28,75 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL1530

ACT RL1530 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 ST/PC-ST/PC OM2, 30,0 meter

€51,30 (incl. 21 % btw)
€42,40 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 10

RL1550

ACT RL1550 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 ST/PC-ST/PC OM2, 50,0 meter

€11,48 (incl. 21 % btw)
€9,49 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL1551

ACT RL1551 Glas/Fiber duplex LSZH multi mode netwerk patchkabel 50/125 ST/UPC-ST/UPC OM2, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 11 van 11

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh