Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



LC/PC - LC/PC

Sorteer op:
€12,04 (incl. 21 % btw)
€9,95 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 373

RL9601

ACT RL9601 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM3, 1,0 meter

€12,79 (incl. 21 % btw)
€10,57 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 575

RL9602

ACT RL9602 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM3, 2,0 meter

€13,92 (incl. 21 % btw)
€11,50 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 186

RL9603

ACT RL9603 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM3, 3,0 meter

€15,92 (incl. 21 % btw)
€13,15 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL9605

ACT RL9605 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM3, 5,0 meter

€20,95 (incl. 21 % btw)
€17,31 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 118

RL9610

ACT RL9610 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM3, 10,0 meter

€25,97 (incl. 21 % btw)
€21,47 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 136

RL9615

ACT RL9615 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM3, 15,0 meter

€30,99 (incl. 21 % btw)
€25,61 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 16

RL9620

ACT RL9620 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM3, 20,0 meter

€36,03 (incl. 21 % btw)
€29,78 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL9625

ACT RL9625 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM3, 25,0 meter

€41,04 (incl. 21 % btw)
€33,92 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 46

RL9630

ACT RL9630 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM3, 30,0 meter

€61,11 (incl. 21 % btw)
€50,51 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 15

RL9650

ACT RL9650 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM3, 50,0 meter

€12,24 (incl. 21 % btw)
€10,12 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 148

RL9651

ACT RL9651 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/LC OM3, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 11 van 11

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh