Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



SC/PC - LC/PC

Sorteer op:
€11,83 (incl. 21 % btw)
€9,78 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 137

RL8601

ACT RL8601 Glas/Fiber multi mode duplex netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 1,0 meter

€12,48 (incl. 21 % btw)
€10,31 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 147

RL8602

ACT RL8602 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 2,0 meter

€13,49 (incl. 21 % btw)
€11,15 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 159

RL8603

ACT RL8603 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 3,0 meter

€15,50 (incl. 21 % btw)
€12,81 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 32

RL8605

ACT RL8605 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 5,0 meter

€20,49 (incl. 21 % btw)
€16,94 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 13

RL8610

ACT RL8610 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 10,0 meter

€25,54 (incl. 21 % btw)
€21,11 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 40

RL8615

ACT RL8615 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 15,0 meter

€30,56 (incl. 21 % btw)
€25,26 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 16

RL8620

ACT RL8620 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 20,0 meter

€40,60 (incl. 21 % btw)
€33,55 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 2

RL8630

ACT RL8630 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 30,0 meter

€60,70 (incl. 21 % btw)
€50,17 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL8650

ACT RL8650 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 50,0 meter

€11,98 (incl. 21 % btw)
€9,90 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 21

RL8651

ACT RL8651 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC/SC OM3, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 10 van 10

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh