Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



SC/PC - SC/PC

Sorteer op:
€11,39 (incl. 21 % btw)
€9,41 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 18

RL3601

ACT RL3601 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM3, 1,0 meter

€12,05 (incl. 21 % btw)
€9,96 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 84

RL3602

ACT RL3602 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM3, 2,0 meter

€13,06 (incl. 21 % btw)
€10,80 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 9

RL3603

ACT RL3603 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM3, 3,0 meter

€15,06 (incl. 21 % btw)
€12,45 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL3605

ACT RL3605 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM3, 5,0 meter

€20,08 (incl. 21 % btw)
€16,60 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 12

RL3610

ACT RL3610 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM3, 10,0 meter

€25,12 (incl. 21 % btw)
€20,76 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 16

RL3615

ACT RL3615 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM3, 15,0 meter

€30,14 (incl. 21 % btw)
€24,91 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 1

RL3620

ACT RL3620 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM3, 20,0 meter

€40,16 (incl. 21 % btw)
€33,19 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL3630

ACT RL3630 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM3, 30,0 meter

€60,28 (incl. 21 % btw)
€49,82 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL3650

ACT RL3650 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM3, 50,0 meter

€11,89 (incl. 21 % btw)
€9,83 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL3651

ACT RL3651 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM3, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 10 van 10

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh