Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



LC/PC - LC/PC

Sorteer op:
€12,44 (incl. 21 % btw)
€10,28 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 241

RL9701

ACT RL9701 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-LC OM4, 1,0 meter

€13,99 (incl. 21 % btw)
€11,56 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 531

RL9702

ACT RL9702 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-LC OM4, 2,0 meter

€15,54 (incl. 21 % btw)
€12,84 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 571

RL9703

ACT RL9703 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-LC OM4, 3,0 meter

€18,60 (incl. 21 % btw)
€15,37 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 322

RL9705

ACT RL9705 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-LC OM4, 5,0 meter

€26,33 (incl. 21 % btw)
€21,76 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 168

RL9710

ACT RL9710 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-LC OM4, 10,0 meter

€34,05 (incl. 21 % btw)
€28,14 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 153

RL9715

ACT RL97051 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-lC OM4, 15,0 meter

€41,75 (incl. 21 % btw)
€34,50 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 47

RL9720

ACT RL9720 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-LC OM4, 20,0 meter

€57,18 (incl. 21 % btw)
€47,26 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 28

RL9730

ACT RL9730 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-LC OM4, 30,0 meter

€88,00 (incl. 21 % btw)
€72,73 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 10

RL9750

ACT RL9750 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-LC OM4, 50,0 meter

€13,20 (incl. 21 % btw)
€10,91 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 105

RL9751

ACT RL9751 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-LC OM4, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 10 van 10

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh