Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



SC/PC - LC/PC

Sorteer op:
€11,77 (incl. 21 % btw)
€9,73 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 48

RL8701

ACT RL8701 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-SC OM4, 1,0 meter

€13,30 (incl. 21 % btw)
€10,99 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 83

RL8702

ACT RL8702 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-SC OM4, 2,0 meter

€14,81 (incl. 21 % btw)
€12,24 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 58

RL8703

ACT RL8703 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-SC OM4, 3,0 meter

€17,84 (incl. 21 % btw)
€14,74 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 25

RL8705

ACT RL8705 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-SC OM4, 5,0 meter

€25,39 (incl. 21 % btw)
€20,98 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL8710

ACT RL8710 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-SC OM4, 10,0 meter

€32,95 (incl. 21 % btw)
€27,23 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 13

RL8715

ACT RL8715 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-SC OM4, 15,0 meter

€40,53 (incl. 21 % btw)
€33,49 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 24

RL8720

ACT RL8720 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-SC OM4, 20,0 meter

€55,65 (incl. 21 % btw)
€45,99 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL8730

ACT RL8730 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-SC OM4, 30,0 meter

€85,89 (incl. 21 % btw)
€70,98 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 3

RL8750

ACT RL8750 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-SC OM4, 50,0 meter

€12,54 (incl. 21 % btw)
€10,36 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 35

RL8751

ACT RL8751 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 LC-SC OM4, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 10 van 10

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh