Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



SC/PC - SC/PC

Sorteer op:
€11,94 (incl. 21 % btw)
€9,87 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 9

RL3701

ACT RL3701 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM4, 1,0 meter

€13,12 (incl. 21 % btw)
€10,84 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL3702

ACT RL3702 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM4, 2,0 meter

€14,67 (incl. 21 % btw)
€12,13 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 16

RL3703

ACT RL3703 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM4, 3,0 meter

€17,75 (incl. 21 % btw)
€14,67 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 52

RL3705

ACT RL3705 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM4, 5,0 meter

€25,45 (incl. 21 % btw)
€21,03 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 12

RL3710

ACT RL3710 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM4, 10,0 meter

€33,18 (incl. 21 % btw)
€27,42 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 2

RL3715

ACT RL3715 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM4, 15,0 meter

€40,89 (incl. 21 % btw)
€33,79 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL3720

ACT RL3720 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM4, 20,0 meter

€56,31 (incl. 21 % btw)
€46,54 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL3730

ACT RL3730 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM4, 30,0 meter

€87,16 (incl. 21 % btw)
€72,03 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 2

RL3750

ACT RL3750 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM4, 50,0 meter

€12,36 (incl. 21 % btw)
€10,21 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 10

RL3751

ACT RL3751 Glas/Fiber duplex multi mode netwerk patchkabel 50/125 SC-SC OM4, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 10 van 10

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh