Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



LC/PC-LC/PC

Sorteer op:
€11,77 (incl. 21 % btw)
€9,73 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 45

RL9901

ACT RL9901 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/LC OS1, 1,0 meter

€12,31 (incl. 21 % btw)
€10,18 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 169

RL9902

ACT RL9902 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/LC OS1, 2,0 meter

€12,83 (incl. 21 % btw)
€10,60 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 52

RL9903

ACT RL9903 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/LC OS1, 3,0 meter

€13,91 (incl. 21 % btw)
€11,49 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 56

RL9905

ACT RL9905 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/LC OS1, 5,0 meter

€16,53 (incl. 21 % btw)
€13,66 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 16

RL9910

ACT RL9910 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/LC OS1, 10,0 meter

€19,18 (incl. 21 % btw)
€15,85 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 25

RL9915

ACT RL9915 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/LC OS1, 15,0 meter

€21,83 (incl. 21 % btw)
€18,04 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL9920

ACT RL9920 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/LC OS1, 20,0 meter

€24,42 (incl. 21 % btw)
€20,19 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 10

RL9925

ACT Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/LC OS1, 25,0 meter

€27,10 (incl. 21 % btw)
€22,40 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 12

RL9930

ACT RL9930 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/LC OS1, 30,0 meter

€37,64 (incl. 21 % btw)
€31,11 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL9950

ACT RL9950 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/LC OS1, 50,0 meter

€12,04 (incl. 21 % btw)
€9,95 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 96

RL9951

ACT RL9951 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 LC/LC OS1, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 11 van 11

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh