Bestellingen tot 17.00 uur worden dezelfde werkdag verzonden!

wij verzenden met TNT Post en DHL

Bekijk mandje
Uw mandje is momenteel leeg.

Selecteer op merk



SC/PC-SC/PC

Sorteer op:
€11,65 (incl. 21 % btw)
€9,63 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 69

RL3901

ACT RL3901 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 SC-SC OS1, 1,0 meter

€11,84 (incl. 21 % btw)
€9,79 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 22

RL3902

ACT RL3902 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 SC-SC OS1, 2,0 meter

€12,37 (incl. 21 % btw)
€10,22 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL3903

ACT RL3903 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 SC-SC OS1, 3,0 meter

€13,47 (incl. 21 % btw)
€11,14 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 9

RL3905

ACT RL3905 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 SC-SC OS1, 5,0 meter

€16,19 (incl. 21 % btw)
€13,38 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 5

RL3910

ACT RL3910 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 SC-SC OS1, 10,0 meter

€18,88 (incl. 21 % btw)
€15,61 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 10

RL3915

ACT RL3915 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 SC-SC OS1, 15,0 meter

€21,56 (incl. 21 % btw)
€17,82 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 8

RL3920

ACT RL3920 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 SC-SC OS1, 20,0 meter

€26,91 (incl. 21 % btw)
€22,24 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 4

RL3930

ACT RL3930 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 SC-SC OS1, 30,0 meter

€37,75 (incl. 21 % btw)
€31,20 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 0

RL3950

ACT RL3950 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 SC-SC OS1, 50,0 meter

€11,93 (incl. 21 % btw)
€9,86 (excl. 21% BTW)
In voorraad: 7

RL3951

ACT RL3951 Glas/Fiber duplex single mode netwerk patchkabel 9/125 SC-SC OS1, 1,5 meter


  • «« Begin
  • « Vorige
  • 1
  • Volgende »
  • Einde »»

Toon #  
Resultaten 1 - 10 van 10

Log hier in






Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier

Nieuw in de winkel

Inschijven Nieuwsbrief

ICT Winkel


Ontvang HTML?
Code: catchme refresh